Ogłoszenie

ADRES WWW.ZYWIOLY.MGORA.PL

#1 2006-09-15 17:42:11

Dyzma

Administrator

5028997
Zarejestrowany: 2006-04-01
Posty: 441
Punktów :   
Data urodzenia: 05.03.1988

ZADANIE 3

No i przyszła pora na trzecie zadanie...


W ciągu najbliższych dwóch tygodni każdy z zastępów otrzyma mapę na której nie będzie żadnych nazw miejscowości. Mapa będzie przedstawiała jakieś miejsce znajdujące sie w powiecie świdnickim. Na mapie zaznaczony będzie pkt w który zastęp będzie musiał trafić. W tym miejscu znajdować się będzie pewna rzecz (a raczej trzy takie same rzeczy) którą zastęp będzie mi musiał dostarczyć jak najszybciej. Punkty przyznawane są w kolejności przynoszenia mi tych rzeczy, tzn. zastęp który przyniesie to jako pierwszy otrzymuje 3 pkt, ten co przyniecie drugi dwa pkt, a ten co ostatni jeden punkt.

I tutaj odrazu ostrzegam: Zastęp który weźmie więcej niż jedną sztukę danej rzeczy zostaje z zerem pkt na koncie!!!

Zadanie nie powinno Wam sprawić kłopotów


Mapy miały być wręczone Wam w tym tygodniu na zbiórce, ale niestety nie przygotowałem ich. Wiązało to się z tym iż dh Komendant nie oddał mi jeszcze płytek z mapami... Mapy zostaną rozdane wkrótce...

Ostatnio edytowany przez Dyzma (2006-09-20 19:10:24)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wjazdnaforum.pun.pl www.narutoninja.pun.pl www.fifamanager09.pun.pl www.kanter-strajk.pun.pl www.snipereliteasg.pun.pl