Ogłoszenie

ADRES WWW.ZYWIOLY.MGORA.PL

#1 2007-11-14 22:31:19

Dyzma

Administrator

5028997
Zarejestrowany: 2006-04-01
Posty: 441
Punktów :   
Data urodzenia: 05.03.1988

Pytania

Jeśli macie jakieś pytania do mnie w związku z funkcjonowaniem zastępu/ drużyny to walcie śmiało albo tutaj albo na żywo podczas zbiórek.

Pierwsze co bym chciał wyjaśnić to to co przeczytałem na chatboxie... A, mianowicie kwestie dziewczyn w zastępie/ drużynie...

Jak już zapewne się zorientowaliście drużynę tworzą zastępy. Drużyna może być jednopłciowa lub koedukacyjna... Natomiast zastępy nieważne w jakim typie drużyny (nie bierzemy pod uwagę drużyn wędrowniczych - o tym kiedyś) nie mogą być koedukacyjne, one są jednopłciowe...

Więc, jeśli Wasza koleżanka chce przychodzić na zbiórki to zaproście ją na zbiórki drużyny (dajcie jej dodatkowo link na forum:P) i jeśli chcecie to możecie zebrać więcej dziewczyn to Irenka zapewne z chęcią poprowadzi nowy zastęp w naszej drużynie.

Dziewczynom gdyby przyszły nie możemy pozwolić z marszu na "samorządność", tylko będziemy musieli dać im z początku "przewodnika" po harcerstwie, którym była by Irenka.

Tak więc pytajcie znajomych, im więcej nas tym lepiej, a kto wie czy jeżeli nie zbierzecie jeszcze paru chłopaków to czy nie podzielicie się (jeśli będziecie chcieli) na dwa zastępy...

Offline

 

#2 2008-03-26 20:26:58

Kasia

HO

7896975
Zarejestrowany: 2006-12-02
Posty: 205
Punktów :   

Re: Pytania

Mam pytanie. Kto jest teraz zastępowym PZH Inferno?? Bo dziś doszły mnie słuchy, że Damian już nim nie jest. Nie wiem czy to prawda, czy tylko plotki druhów z tego zastępu.


*                    *                    *


"... Idź tam gdzie słychać śpiew, tam dobre serca mają, bo ludzie źli nigdy nie śpiewają..."

Offline

 

#3 2008-03-29 08:06:02

Olaf

Moderator

7813993
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 248
Data urodzenia: 11.15.1995r.

Re: Pytania

Erwin Wojnowski


niektuży są nieobecni aczkolwiek obecny niejest nikt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wzorki.pun.pl www.dziecikwiaty.pun.pl www.commando80.pun.pl www.ronh.pun.pl www.narutofaans.pun.pl