Ogłoszenie

ADRES WWW.ZYWIOLY.MGORA.PL

#1 2007-03-10 20:14:52

irenka

Administrator

status 5403814
4990561
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 2006-04-17
Posty: 369
Punktów :   -1 
Data urodzenia: 07.02.1989

Kurs zastępowych

W naszym hufcu odbywa się kurs i warsztaty zastępowych... Osoby z Żywiołów które biorą udział w kursie to Kozi, Gelo, Strusio no i ja... W warsztatach Hotel (mamy wykształconego przybocznego - ma patent... )
W ramach kursu odbył się wyjazd do Trawnik (2-4 marca) - ja też chce mieć taką szkołę.... - na wyjazd trzeba było zabrać ze sobą wykonane zadania przed kursowe:

- 5 tytułów książek lub prasy harcerskiej
- 2 konspekty zbiórek (znalezione w internecie)
- swój notatnik harcerski....

Na wyjeździe nie męczyli nas tak bardzo jak straszyli nas Hotel i Dyzma można się było nawet wyspać... przynajmniej pierwszej nocy
Wszystkie osoby biorące udział w wyjeździe utworzyły drużynę kursową - 27 Bukowinę... podzieloną  na 4 zastępy:

- 69 Pasożyty (oprócz prawie całej reprezentacji Żywiołów - zabrakło tylko Hotela - znalazła się tu także Dominika z Pioruna)
- 13 Wita
- 96 Rapsodia
- 2,30 za kilogram (jeżeli pomyliłam cenę to przepraszam... )

Większość zajęć-zbiórek prowadzona była bez podziału na kurs i warsztaty jednak niektóre bloki programowe były podzielone...
Podczas wyjazdu kursanci musieli oddać następujące "zadania":

-2 konspekty zbiórek ( 1- wybrany przez siebie temat a 2 na temat wylosowany)
-6 rozpisanych wymagań z różnych stopni (niestety nie można sobie było wybrać )
-2 rozpisane sprawności (tutaj mogliśmy sobie sami wybrać)
-plan pracy zastępu na pół roku razem z charakterystyka zastępu (było mało czasu ale za to pisaliśmy to całym zastępem więc poszło łatwiej i szybciej)


Teraz mamy kolejne zadanie musimy zrobić jakieś wymyślone i wybrane przez nas zadanie zespołowe....


Dla osób z kursu które rzadko zaglądają do hufca dodam że 18.03 (niedziela) o 14.00 odbędzie sie spotkanie.



phm. Ola D. napisał:

Witam raz jeszcze

Mam dla was bardzo ważną wiadomość! We wtorek (3 kwietnia) o 19.00 w hufcu odbędzie się spotkanie na którym dh. Kamila omówi wasze konspekty oraz ustali z wami terminy zbiórek wizytowanych. Na to spotkanie można również dostarczyć prace ( tzn.plan pracy zastępu i stopień) jest to ostateczny termin ich oddania!!

Proszę w marę możliwości, żebyście informację o spotkaniu przekazali osobom, które nie mają możliwości odebrania maila.
Do zobaczenia

phm. Ola D.

Ostatnio edytowany przez irenka (2007-03-31 18:30:44)


Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo....

http://mandragora.pun.pl/_fora/mandragora/gallery/2_1188735056.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ronh.pun.pl www.commando80.pun.pl www.wzorki.pun.pl www.narutofaans.pun.pl www.speedwaygames10.pun.pl