Ogłoszenie

ADRES WWW.ZYWIOLY.MGORA.PL

#1 2006-09-19 18:23:15

Dyzma

Administrator

5028997
Zarejestrowany: 2006-04-01
Posty: 441
Punktów :   
Data urodzenia: 05.03.1988

Przedstawmy się...

Jak wiemy najlepiej sierozmawia z ludzmi o których coś wiemy. Piszcie tutaj coś o sobie, czym sie zajmujecie i takie tam...

A więc ja zacznę:P

Tomek Mika...

Jestem drużynowym 24 ŚDH "Żywioły", młodej aczkolwiek bardzo ambitnej drużyny. W harcerstwie jestem od... zaraz  policzę... 28.08.2001, a Przyrzeczenie złożyłem 21.12.2002. Moją pierwszą drużyną była 4 KŚDH "Błyskawice", a pirwszym moim drużynowym był phm. Tomasz Żak, drugim z kolei ćwik Piotr Pecio. Drużynę (przynajmniej z początku) wspominam dobrze ale potem sie trochę nam coś popsuło... Z Błyskawic odszedłem w lipcu 2005 roku by pojechać z 45 ŚDW "Piorun" ma obóz w Smolnikach. W lipcu zapadła decyzja o założeniu własnej drużyny... We wrześniu 2005 otworzono nam okres próbny (mniej więcej w tym samym czasie rozpadły sie Błyskawice), który udało nam się zamknąć, wydaje mi się, że w dobrym stylu...

"Prywatnie" uczę sie w 3 klasie technikum mechanicznym w klasie o profilu "Technik mechanik lotniczy". Interesuję się wieloma rzeczmi:P
Mam 18 lat i ... nie wiem co wiecej napisać...


Liczę, ze i wy sie tutaj wpiszecie:P

Offline

 

#2 2006-09-22 09:41:09

irenka

Administrator

status 5403814
4990561
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 2006-04-17
Posty: 369
Punktów :   -1 
Data urodzenia: 07.02.1989

Re: Przedstawmy się...

Dobra moja kolej...

Nazywam się Irena Bronkowska (ale to chyba wiecie)... w drużynce (zupełnie nie wiem czemu... ) nazywaja mnie "Magnesik" albo poprostu Irenka...

W ZHP jestem nie długo bo dopiero rok, ale zbyt szybko się mnie nie pozbędziecie...
24 ŚDH "Żywioły" jest pierwszą drużyną w której jestem, pełnie funkcję zastępowej 8 zastępu harcerek "AVIR" tak naprawde zastępową  jestem od maja chociaz zaprzysiężona zostałam dopiero podczas urodzinowej zbiórki drużyny...  równiez na tej zbiórce dowiedziałam sie że zdałam bieg na beret
Przyżeczenie (którego "z przyczyn losowych" prawie nie pamiętam) złożyłam podczas tegorocznego obozu w Nasicznem...

Co dalej.... No to tak mam 17 lat, uczę się w III B w 2 LO w Świdniku im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego... (B tz. o profilu biologiczno-chemicznym )... pozdrowienia dla sorki Dubaj

Interesuję sie przedewszystkim fotografią i górami (zwłaszcza Bieszczady.... w przyszłym roku chce zrobic kurs na grupę górską Bieszczady, Beskid Niski.... mam nadzieje że zdobęde "blache" ) trochę jeżdże na nartach chociaz ciężko mi to idzie ale jak mówią mądzy ludzie z gór "dopóki sie nie wywrócisz to sie nie nauczysz" (powinnam juz byc wszechwiedząca... )

To chyba tyle....


Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo....

http://mandragora.pun.pl/_fora/mandragora/gallery/2_1188735056.jpg

Offline

 

#3 2006-10-20 22:37:27

Moloch

tropicielka / wywiadowca

7884189
Zarejestrowany: 2006-04-03
Posty: 30
Punktów :   

Re: Przedstawmy się...

Nazywam się Mateusz Małocha jestem w harcerstwie już ok. 2lata. Moją pierwszą drużyną była
4 KŚDH "Błyskawice" (później ŚDH). Na chwile obecną jestem zastępowymzastępu 1 ZH Feniks w 24 ŚDH "Żywioły" oraz przybocznym w 12 GZ "Rozbrykane Tygryski". Przyżeczenie złożyłem na zlocie w Łańcuchowie 28.12.2005. Pierwszym moim obozem oraz pierwszym naszej drużyny to Nasicznem. Było fajnie ale niemam porównania co do innych obozów:P

Mam 14 lat uczęszczam (czasami:P) do Gimnazjum nr. 3 im. Noblistów Polskich.
Bordzo serdecznie pozdrawiam mojego nauczyciela od matematyki Pana Piotra Błądka:)

Offline

 

#4 2006-12-18 16:35:18

Sebek

HO

5673548
Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 148
Punktów :   

Re: Przedstawmy się...

No to tak. Nazywam sie Sebastian Waręcki, Mieszkalem w Świdniku ale niestety sie wyprowadzilem do Będzina (obok Katowic ) i mam 12 lat (prawie 13 ). Chodzilem do 24 ŚDH "Żywioly" ale niestety juz nie chodze , bo sie wyprowadzilem . Ale ciesze sie ze bylem z druzyna na obozie w Nasicznem Bylo bardzo fajnie. Bardzo fajna druzyna !!



PoZdRaWiAm cala druzyne ! Tesknie

Ostatnio edytowany przez Sebek (2006-12-18 16:36:35)


Pozdrawiam

Offline

 

#5 2007-01-04 08:31:10

Kasia

HO

7896975
Zarejestrowany: 2006-12-02
Posty: 205
Punktów :   

Re: Przedstawmy się...

No to tak...

Nazywam się Kasia Wilk. W harcerstwie jestem od października 2006 roku. Moja pierwsza drużyna to 9 ŚDH Talba. Potem stała się nią 24 ŚDH "Żywioły". Z tą drużyną byłam na jednym wyjeździe - zimowisku w Wandzinie. Następnie trafiłam do 117 ŚDH-ek Wenus, gdzie byłam podzastępową. Z drużyną tą pojechałam na Zlot Hufca w Majdanie Kozic Górnych oraz z 3 druhenkami na Ogólnopolski Zlot ZHP Kielce 2007. Jako że z naszej drużyny nikt więcej nie jechał, przyłączyłyśmy się do 9 ŚDH Talby. We wrześniu 2007 roku zostałam przyboczną w 12 GZ "Rozbrykane Tygryski", gdzie drużynowym jest ćwik Mateusz Małocha i zwolniona z funkcji zostałam w czerwcu. Kilka miesięcy wcześniej, w lutym 2008 roku wróciłam do 24 ŚDH Żywioły i prowadzię tu 8 ZH Avir Zastępową formalnie jestem od 14.10.2008 r.

Mam prawie 15 lat i jestem uczennicą Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich.

Uczęszczam do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im.Rodziny Wiłkomirskich w Świdniku - jestem w 6 klasie pianina (nareszcie ostatnia!). Oprócz tego sama "uczę się" grać na gitarze, albo właściwie próbuję wydusić z niej jakieś dźwięki.

Ważną częścią mojego życia jest muzyka: rock, reggae, blues, poezja śpiewana. Staram się jej poświęcić w coraz to większym stopniu.

Oprócz tego moją ogromną pasją jest także żeglarstwo. Od 2006 roku mam patent żeglarza jachtowego

No i od pierwszej klasy podstawówki jeżdżę na nartach

No to chyba... tyle

Ostatnio edytowany przez Kasia (2008-10-18 12:33:58)


*                    *                    *


"... Idź tam gdzie słychać śpiew, tam dobre serca mają, bo ludzie źli nigdy nie śpiewają..."

Offline

 

#6 2007-08-23 11:49:22

BrodA

ochotniczka / młodzik

Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się...

Witam:)
Nazywam się Mateusz Szmurło... ale mówią na mnie Broda. Od obozu jestem przybocznym w 5 Elbląskiej Męskiej Drużynie Harcerskiej ,,Visele" im E.T Setona, która jest moją pierwszą drużyną (pierwsza zbiórka- 26.02.2005). Przyżeczenie hercerskie złożyłem 23.03.2006 . ,,Reprezentację" ,,Żywiołów" poznałem na kursie drużynowych nad baudą:)

Prywatnie to właśnie zdałem do 3kl gim. trenuje taniec towarzyski, grywam na perkusji i tak się jakoś bujam przez życie.

Pozdrawiam

Offline

 

#7 2008-07-15 17:55:52

Paulexaa

Moderator

10560784
Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 401

Re: Przedstawmy się...

No to ja też coś napiszę ;P żeby nie było że się nie udzielam ;D
Nazywam się Paulina Dziewulska w Wenus wszyscy mówili do mnie Paulexa (to wymyśliła moja siostra ;P) ;D albo Słoneczko (nie pamiętam dlaczego ;P ) w żywiołach raczej po imieniu ;( Moją pierwszą drużyną była drużyna żeńska 117 ŚDH Wenus. Prowadziłam tam zastęp 711 zh Andromeda ;-) Na biwaku w Podzamczu złożyłam Przyrzeczenie Harcerskie ;D dokładnej daty nie pamiętam   wiem, że pogoda była brzydka
Pod koniec maja oddałam zastęp, odeszłam z Wenus... i w czerwcu dołączyłam do 24 ŚDH Żywioły ;D )))

Od września będę uczęszczać do Gimnazjum Nr. 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku ;D do klasy angielsko-niemieckiej ;P

Nie wiem co więcej napisać ;D

To może plany związane z Żywiołami... hmm.. Trzeba zdobyć białą chustę ;P a następnie barwy drużyny ;D pagony i beret ;D a na obozie trzeba się nauczyć układać kijki żeby przynajmniej trochę ten stos wyglądał jak ognisko ;P No i stopień oczywiście, sprawności by się przydało ;D ciężki rok przede mną ;(
Jak mi drużynowy na kurs zastępowych pozwoli pojechać to może nawet patent zdobędę ;D =)


Każdym spojrzeniem dostrzegać piękno świata ;-)

Offline

 

#8 2008-07-15 18:04:23

irenka

Administrator

status 5403814
4990561
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 2006-04-17
Posty: 369
Punktów :   -1 
Data urodzenia: 07.02.1989

Re: Przedstawmy się...

Paulexaa napisał:

To może plany związane z Żywiołami... hmm.. Trzeba zdobyć białą chustę ;P a następnie barwy drużyny ;D pagony i beret ;D a na obozie trzeba się nauczyć układać kijki żeby przynajmniej trochę ten stos wyglądał jak ognisko ;P No i stopień oczywiście, sprawności by się przydało ;D ciężki rok przede mną ;(
Jak mi drużynowy na kurs zastępowych pozwoli pojechać to może nawet patent zdobędę ;D =)

-U nas nie ma zdobywania pagonów... Zdobycie kolorowej chusty to automatycznie tez pagony
-Ej... nie taki ciężki..   da się przeżyć o ile nie wejdziesz w drogę Żywiołom A skoro w nich jesteś to nie ma problemu
-A to on może nie pozwolić?? Wystarczy mu powiedzieć że jest ktoś chętny Patent w drużynie zawsze się przyda


Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo....

http://mandragora.pun.pl/_fora/mandragora/gallery/2_1188735056.jpg

Offline

 

#9 2008-07-15 18:37:17

Paulexaa

Moderator

10560784
Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 401

Re: Przedstawmy się...

Dobrze, że pagony od razu z chustą ;D

No to dobrze, że jestem w Żywiołach

W Wenus mogły tylko zastępowe i podzastępowe... myślałam, że w Żywiołach jest podobnie ;P


Każdym spojrzeniem dostrzegać piękno świata ;-)

Offline

 

#10 2008-07-15 18:55:24

irenka

Administrator

status 5403814
4990561
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 2006-04-17
Posty: 369
Punktów :   -1 
Data urodzenia: 07.02.1989

Re: Przedstawmy się...

Nie bo jeżeli będziesz miała patent to może zechcesz założyć zastęp...
A to znaczy że drużyna będzie się rozwijać...


Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo....

http://mandragora.pun.pl/_fora/mandragora/gallery/2_1188735056.jpg

Offline

 

#11 2008-07-16 20:58:03

OlguSia ;**

pionierka / odkrywca

3500850
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 46
Punktów :   

Re: Przedstawmy się...

Nazywam się Olga Wysokińska, mam 13 lat w Żywiołach jestem w sumie od niedawna, bo od wakacji ;DD.
Przeszłam z 177 ŚDH Wenus, byłam tam podzastępową i miałam zostać zastępową.
Przeszłam do Żywiołów tak w wakacje, ponieważ chciałam już z nimi pojechać na obóz
w ZHP jestem już 2 lata, ale krzyża jeszcze nie dostałam,
miałam go dostać na obozie (przynajmniej tak mi się wydaje ;p ).

Idę do Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła 2 ;]


i chciałabym tak ogólnie zapoznać się z wszystkimi ;D.

Offline

 

#12 2008-07-16 21:00:20

Dyzma

Administrator

5028997
Zarejestrowany: 2006-04-01
Posty: 441
Punktów :   
Data urodzenia: 05.03.1988

Re: Przedstawmy się...

A, czy drużynowa została o tym poinformowana?

Offline

 

#13 2008-07-16 21:29:24

SySia =**

HO

9838861
Call me!
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 159
Punktów :   
Data urodzenia: 22.04.1995

Re: Przedstawmy się...

No to tak ...hm....nazywam sie Sylwia...sporo osob mowi na mnie sysia....
Szczeze to nie pamiętam dlaczego...
Jestem w ZHP od pażdziernika 2006r. ....
Moją pierwszą drużyną była 117 ŚDH Wenus...Jednak po namyśle przeszłam do Żywiołów....


Zdałam do 1 gim. I będe uczęszczała do Gimnazjum nr ! w Świdniku...
Nie jestem tym zachwycona bo troche się boje ale będze dobrz..
No i to na tyle o mnie...:


"Naucz się słuchać
Okazja puka czasem bardzo cicho..."

Offline

 

#14 2008-07-16 21:30:44

OlguSia ;**

pionierka / odkrywca

3500850
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 46
Punktów :   

Re: Przedstawmy się...

tak wie drużynowa o tym ;p

Offline

 

#15 2008-10-14 11:54:41

Paulexaa

Moderator

10560784
Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 401

Re: Przedstawmy się...

Paulexaa napisał:

No to ja też coś napiszę ;P żeby nie było że się nie udzielam ;D
Nazywam się Paulina Dziewulska w Wenus wszyscy mówili do mnie Paulexa (to wymyśliła moja siostra ;P) ;D albo Słoneczko (nie pamiętam dlaczego ;P ) w żywiołach raczej po imieniu ;( Moją pierwszą drużyną była drużyna żeńska 117 ŚDH Wenus. Prowadziłam tam zastęp 711 zh Andromeda ;-) Na biwaku w Podzamczu złożyłam Przyrzeczenie Harcerskie ;D dokładnej daty nie pamiętam   wiem, że pogoda była brzydka
Pod koniec maja oddałam zastęp, odeszłam z Wenus... i w czerwcu dołączyłam do 24 ŚDH Żywioły ;D )))

Od września będę uczęszczać do Gimnazjum Nr. 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku ;D do klasy angielsko-niemieckiej ;P

Nie wiem co więcej napisać ;D

To może plany związane z Żywiołami... hmm.. Trzeba zdobyć białą chustę ;P a następnie barwy drużyny ;D pagony i beret ;D a na obozie trzeba się nauczyć układać kijki żeby przynajmniej trochę ten stos wyglądał jak ognisko ;P No i stopień oczywiście, sprawności by się przydało ;D ciężki rok przede mną ;(
Jak mi drużynowy na kurs zastępowych pozwoli pojechać to może nawet patent zdobędę ;D =)

To troche już nieaktualne ;p białą chutse zdobyłam na obozie no i kolorową chuste i pagony mam   rok harcerski zaczął się nieprzyjemnie. i patentu w tym roku nie zdobędę. Już uczęszczam do gim nr 3 im. Noblistów Polskich .;p do klasy angielsko-niemieckiej ;D   wiem jak układać patyki żeby w miare jak stos wyglądało to skupisko;p i tyle chyba...


Każdym spojrzeniem dostrzegać piękno świata ;-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bractwo-neonii.pun.pl www.elekitelek.pun.pl www.broniewskiego.pun.pl www.logistykaaon.pun.pl www.weight-loss.pun.pl